Strava

Facebook

Video

Spřátelná skupina

Archiv

Kategorie: Články

Zapomenuté hory 2019

Zapomenuté hory 2019 Závodění, nádherné hory a skvělí lidé k tomu… Co vice si přát.

Akce pro všechny začíná asi stejně, takže se v pátek pomalu sjíždíme na místo, kde společně dáváme posilnění před závodem na dobrý spánek a 13 čaj, a poté se všichni béřeme do našich spacích sektorů (auto, stan, chatka, tělocvična, whatever…). Ráno jsme na startu už se 76 kářema a podporujeme co se dá a při tom ukecáváme Rendu, aby sundal z báglu tyčky a neblbnul s nimi na trati. Pak snídaňka, poplácat po ramenou a každý výběh na tu svou oblíbenout dištanci.

Na 46K nás startuje něco přes 300 (taktéž na 26K) tak je opět sranda a úplně zapomínám, že jsem prodával registraci a bál se, co moje zdraví. Závod probíhal asi pro všechny úplně stejně… Někdo bloudil, někdo se vracel, hazel nějaká vyjmenovaná slova na pořadatele ohledně značení a někdo si to vzal jako trénink bez čipu… Důležité bylo, že počasí přálo a užívačka to byla úplně nejvíc nejlepší. Sluníčko hřálo na beztričkový stav, viditelnost parádní a proto si to každý užíval jak to jen šlo a úsměvy v cíli byly tak, jako tak. Setkání na trati s Lubošem a na konci taky s Olinkou mi tvoří krásný úsměv do teď a jsem rád, že byla motivace běžet až do konce…

Po cíli jak už klasicky čekačka na ostatní z týmu a s připraveným pocílovým ionťákem… Rendovi a Helči se povedlo za neskutečné výkony vystoupat i na přičky bednové, takže jim patří velký klobouček a potlesk na bedně.

Pak už jen obsazení stolu a následná kecačka se všemi přitomnými, kterých bylo zase jednou dost… A vovovo votom to je. Závody, pocity a úsměvy, sdílené se všemi přítomnými. Takže díky moc za skvělou akci a doufám, že se všemi brzy nashledanou.

Fotky ze závodu můžete shlédnout na novém NVPP flickru a prozatím tam bude pár fotek, které snad postupně doplním, a má je na svědomí Tom Sikora za co mu patří dík!:) https://www.flickr.com/photos/185015485@N04/albums