Strava

Facebook

Video

Spřátelná skupina

Archiv

Kategorie: Články

Přípravy na WS100

Přípravy na WS100Poslední písmenka o stavu příprav na WS100 které se už nezadržitelně blíží…

V první řadě musím Vám všem moc poděkovat! Jste úžasní a velice si s celým týmem vážíme Vaší solidarity a podpory. Úspěšné ukončení projektu na startovači, nám umožnilo i čtyřdenní ubytování před závodem, což by mělo přispět k co nejlepšímu výsledku v závodě samotném. Do podpůrného týmu nám přibyla „místní“ ultra-vytrvalkyně Karla Kent, kterou příjezd krajanů zaujal a nabídku pomoci z její strany jsme samozřejmě velice rádi přijali.

Kdo sleduje, jak se na závod připravuji, zjistil určité snížení tréninkových dávek. To bylo způsobeno jednak drobnými problémy se stehnem a pak předstartovním zvolněním před pražským Šutrem (Š54), který jsem si stanovil jako kontrolní závod. Tréninkové tempo WS se mi dařilo dodržet a cílový čas 5:36 (5tý v celkovém pořadí) byl stejný jako loni, kdy jsem do toho dal vše a závodil naplno.

Název projektu je „STOPA NVPP V AMERICKÉ PUSTINĚ“ a protože váš podíl na tom abychom se tam dostali je víc než obrovský, chceme, aby jste alespoň symbolicky, putovali s námi na téhle „plachtě“.

V šlápotě jsou inciály všech přispěvovatelů a lidí co projekt podpořili, takže tu „stopu“ tam dáte s námi :).

 

Projekt podporují :